De juiste informatie krijgen over het voortdurend evoluerend medialandschap is niet eenvoudig. Het wordt met de dag moeilijker om je weg te vinden in dat al maar complexer media-aanbod.
Daarom geeft WE MEDIA graag het woord aan MediaSpecs om de leden te informeren over de laatste veranderingen, lanceringen en opportuniteiten. Komen zeker aan bod: wat is de plaats van de uitgevers en hun regie ten opzichte van de agentschappen en mediabureaus.
- Wat is het aanbod van meer dan 1.000 mediabedrijven?
- Wat is de rol van de media en hoe zich richten tot communities?
- Wat zijn vandaag de businessmodellen voor mediabedrijven : inkomsten uit losse verkoop, abonnementen, publiciteit of andere?
- Welke informatie hebben media-experts eigenlijk nodig?
- Wat bevat een goed media-aanbod eigenlijk?
- Welke rol vervult MediaSpecs in dit ecosysteem ?
Deze lijst is zeker niet limitatief en we nodigen u graag uit om hierover van gedachten te wisselen op 10 juni. De sessie eindigt uiteraard met een Q&A.
Dit seminarie is exclusief voor leden van WE MEDIA. Deadline om in te schrijven is maandag 7 juni.
Toevoegen aan uw kalender