PUB verwelkomt Rauno Baudoux en neemt regie Andzup in handen

FacebookLinkedIn

PUB verwelkomt Rauno Baudoux als nieuwe commercieel directeur. Hij neemt de fakkel over van Ludovic de Barrau, die begin april zijn missie afrondt na de opstart van PUB’s interne regie.

Rauno Baudoux kijkt ernaar uit om deze uitdaging aan te gaan: “Ik ben trots om Ludovic op te volgen als commercieel directeur van PUB. Hij heeft geweldig werk geleverd, en ik wens hem veel succes in zijn volgende projecten. Met mijn ervaring bij media zoals RTL en Fun Radio en advertentieregies zoals IP en DPG Media, ben ik klaar om deze nieuwe uitdaging met energie en vastberadenheid aan te gaan. Mijn doel? De sterke fundamenten van PUB verder uitbouwen en het merk naar een hoger niveau tillen.”

Daarnaast wordt PUB verantwoordelijk voor de reclameregie van Andzup.

“We zijn verheugd deze samenwerking opnieuw te bekrachtigen”, zegt Gianni Perrotta, General Manager van Andzup. “De wekelijkse nieuwsbrief Andzup Express biedt een meerwaarde voor PUB-klanten dankzij een hoogwaardig en relevant bereik, voornamelijk bestaande uit adverteerders. Dit creëert een extra hefboom om de impact van hun communicatiestrategieën te maximaliseren.”